Ana Sayfa Grafik ve Animasyon Damla Etiket Nedir?

Damla Etiket Nedir?

442
0

Damla Etiket Nedir?

Firmaların başarısının en büyük etkenlerinden birisi de Damla Etiket lerdir.Damla Etiket firmanın karakteri olduğu kadar sergilediği imajıdır. Bu unsurlar ilk izleniminiz için çok önemlidir; yaptığınız işi, sizi, firmanızı temsil eder, anlatır.

Damla etiketler ile firmanıza reklam stickerleri hazırlayabilir ve damla etiketin yapısından dolayı reklam stickerlerinizi alanlar sıvı,kimyasal,havaya dayanaıklı bu reklam etiketlerini uzun süre saklayarak damla etiket baskının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Damla Etiket Tasarımında Grafik Tasarımın Önemi

Damle etiket tasarlarken mutlaka bir grafik tasarım programına ihtiyaç vardır.Corel,Photoshop,illustrator gibi programlar mutlaka kullanılmalı ve tabi bu programları kullanırken grafik tasarım zekası ve tecrübede başarıyı ve yaratıcı reklam etiketleri oluşturmayı etkilemektedir.

Damla Etiket Baskı Hakkında

Markanızı tanıtmanın en etkili yollarından biri de etiket, sticker baskı ürünüdür. Etiket baskı çeşitlerinden damla etiket, çarpıcı ve kaliteli görünümüyle diğer etiket ürünlerinden farklılaşıyor. Normal etiket baskının üzerine şeffaf poliüretan bir kaplama yapılarak elde edilen ürün, bu koruyucu etki nedeniyle markanızın izlerini daha uzun süre taşıyabiliyor.

Damla etiket baskıda çoğunlukla markanızın logosu sade bir şekilde kullanılıyor, kaplamanın büyüteç etkisi ile birlikte markanızın logosu müşteri adaylarınızın gözüne çarpmış oluyor. Damla etiketler ayrıca kumaş etiket yerine ürünlerin üzerine bir logo olarak da yapıştırılabiliyor. Bu uygulama ayakkabıdan çantaya, kalemlikten mobilyaya birçok üründe popüler bir kullanım şekli. Paket servis yapan restoranlar da telefon numaralarının göz önünde olması için damla etiket tercih ediyorlar, böylece müşteriler büyüteç etkisi ile telefon numaralarını kolayca görüntüleyebiliyor.

Damla Etiket Özellikleri

  • Pöliüretan kaplama sayesinde dış etkenlerden korunur ve daha uzun ömürlüdür.
  • Çarpıcı ve kaliteli görünümü ile diğer etiketler arasından sıyrılır.
  • Damla etiket kauçuk etikete göre çok daha uzun ömürlüdür.

Damla Etiket Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İstemiş olduğunuz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olun.
  • Tasarımınızda eğer yeterli alan var ise logo, telefon vb. iletişim bilgilerinize mutlaka yer verin.
  • Damla etiket baskısında kullanacağınız logo vb. görselleri yüksek çözünürlükle olarak siteye yükleyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz